Перетворювач напруги PULSO/IMU-1020/12V-220V/1000W/USB-5VDC2.0A/мод.хвиля/клеми
Код товара: PULSO/IMU 1020
Наличие:
По предзаказу
Цена :
Количество:
Ціна/якість:
гарантія до 5 років :
Телефоны:
Професійний бензиновий , електричний та акумуляторний інструмент
Описание товара
Автомобільний інвертор напруги PULSO/IМU-1020 - пристрій, що перетворює напругу автомобільного акумулятору в 220В перемінного струму з модифікованою сінусоїдою та вихідною частотою 50Hz.
Інвертори від Pulso можуть використовуватись для живлення наступних приладів:
  • Ноутбуки
  • Електроінструмент, компресори
  • Дрібна побутова техніка
  • Електроніка та зарядні пристрої
  • Засоби освітення та ін.
Як розрахувати потужність інвертору для своїх потреб:
  • Повна відповідність показникам потужності
  • Надійність та довга безперебійна робота при дотриманні норм, що прописано в інструкції
  • Легке підключення, кабелі у комплекті
Багатоступіневий захист:
  • запобіжник від переплюсовки
  • захист від перенавантаження
  • захист від короткого замикання
Захист акумулятору:
  • захист від низької вхідної напруги - пристрій сигналізує при низькому заряді АКБ (10 - 11 V)
  • відключення при низькому/високому заряді АКБ (9,7 - 10 / 15 V)