Перетворювач напруги/Зарядн. пристрій PULSO IMBC-1010/12V-220V/1000W/10A/мод.хвиля/клеми
Код товара: PULSO IMBC-1010
Наличие:
По предзаказу
Цена :
Количество:
Ціна/якість:
гарантія до 5 років :
Телефоны:
Професійний бензиновий , електричний та акумуляторний інструмент
Описание товара
інвертор напруги PULSO/IMBC-1010 - пристрій, що перетворює напругу автомобільного акумулятору в 220В перемінного струму з модифікованою сінусоїдою та вихідною частотою 50Hz. З перетворювачем напруги PULSO/IMBC-1010 ви зможете користуватись звичними електроприладами, живлячи іх від акумулятору свого авто. Інвертор від Pulso позбавить вас від необхідності придбання спеціальних автомобільних електроприладів.
2 в 1: перетворювач + зарядний пристрій
Вбудований зарядний пристрій дозволяє заряджати акумулятори 12В від мережі змінного струму 220В
Інвертори від Pulso можуть використовуватись для живлення наступних приладів:
  • Ноутбуки
  • Електроінструмент, компресори
  • Дрібна побутова техніка
  • Електроніка та зарядні пристрої
  • Засоби освітення та ін.
Як розрахувати потужність інвертору для своїх потреб:
Переваги перетворювача напруги PULSO/PULSO IMBC-1010:
  • Повна відповідність показникам потужності
  • Надійність та довга безперебійна робота при дотриманні норм, що прописано в інструкції
  • Зручний та компактний корпус
  • Легке підключення, кабелі у комплекті
  • Вбудований зарядний пристрій для заряджання акумулятору 12V від мережі
Багатоступіневий захист:
  • запобіжник від переплюсовки
  • захист від перенавантаження
  • захист від короткого замикання
Захист акумулятору:
  • захист від низької вхідної напруги - пристрій сигналізує при низькому заряді АКБ (10 - 11 V)
  • відключення при низькому/високому заряді АКБ (9,7 - 10 / 15 V)
  • Пакування:коробка
  • Номинальный ток, А:10
  • Защита от перегрева, перегрузки и короткого замыка:так
  • Диапазон срабатывания звуковой сигнализации:10-11
  • Диапазон рабочих температур, °С:0 - +40
  • Форма вихідної напруги:модифікована синусоїда
  • Країна виробник:Китай
  • Торгова марка:PULSO
  • Гарантія:1 рік
  • Матеріал корпуса:алюминий + металл
  • Підключення пристрою:клеми акумулятора/ АС220В