Перетворювач напруги PULSO/ISU-2000/12V-220V/2000W/LCD/USB-5VDC2.0A/син.хвиля/клеми
Код товара: PULSO/ISU-2000
ЧОРНА П
Наличие:
По предзаказу
Цена :
Количество:
Ціна/якість:
гарантія до 5 років :
Телефоны:
Професійний бензиновий , електричний та акумуляторний інструмент
Описание товара
Автомобільний інвертор напруги PULSO IMU-2000 — це потужний пристрій, який перетворює постійну напругу автомобільного акумулятора (12 В) у 220 В змінного струму з чистою синусоїдою та частотою 50 Гц.
⚙️ Основне призначення
З інвертором PULSO IMU-2000 ви зможете підключати:
  • ноутбуки, зарядні пристрої, електроніку;
  • електроінструменти, компресори;
  • дрібну побутову техніку;
  • освітлювальні прилади та інше обладнання.
⚡ Як розрахувати потрібну потужність
  2. Для тривалої роботи (понад 1 годину) використовуйте до 70% його номінальної потужності.
  • ✅ Повна відповідність заявленим показникам потужності.
  • ⚙️ Надійність і стабільна робота за умови дотримання інструкції.
  • ???? Компактний корпус із усіма необхідними роз’ємами — без потреби у додаткових перехідниках.
  • ???? Просте підключення, усі кабелі входять до комплекту.
  • ????️ Багаторівневий захист:
    • від переполюсовки;
    • від перевантаження;
    • від короткого замикання.
???? Захист акумулятора:
  • сигналізація при низькому заряді (10–11 В);
  • автоматичне вимкнення при низькій або високій напрузі (9,7–10 / 15 В).
???? Чому обирають PULSO
Бренд PULSO понад 10 років представлений на ринку України та заслужив довіру автовласників.
З ним ви завжди матимете 220 В під рукою — у дорозі, на відпочинку або під час роботи.
  • Гарантія:1 рік
  • Защита от перегрева, перегрузки и короткого замыка:так
  • USB розетка:5В/2А