Перетворювач напруги PULSO/ISU-1500/12V-220V/1500W/LCD/USB-5VDC2.0A/син.хвиля/клеми
Код товара: PULSO/ISU-1500
Наличие:
По предзаказу
Цена :
Количество:
Ціна/якість:
гарантія до 5 років :
Телефоны:
Професійний бензиновий , електричний та акумуляторний інструмент
Описание товара
 інвертор напруги PULSO ISU-1500 — це надійний пристрій, який перетворює напругу акумулятора автомобіля (12 В) у 220 В змінного струму з правильною синусоїдою та частотою 50 Гц.
⚙️ Основне призначення
  • ноутбуків, зарядних пристроїв;
  • електроінструментів, компресорів;
  • побутової техніки, освітлення та електроніки.
⚡ Як розрахувати потужність інвертора
  • ✅ Повна відповідність заявленим характеристикам потужності.
  • ???? Компактний та міцний корпус, просте підключення (кабелі в комплекті).
  • ???? Багаторівневий захист:
    • від переполюсовки;
    • від перевантаження;
    • від короткого замикання.
  • ???? Захист акумулятора:
    • сигналізація при низькому заряді (10–11 В);
    • автоматичне вимкнення при низькій/високій напрузі (9,7–10 / 15 В).
???? Чому варто обрати PULSO
З ним ви завжди матимете 220 В під рукою — у дорозі, гаражі чи на природі.
характеристики:
  • Пакування:коробка
  • Защита от перегрева, перегрузки и короткого замыка:так
  • USB розетка:5В/2А